Connect with us

Gwiazdy

Lewandowska sprzedaje kapsułki na metabolizm za 120zł. Fani: „Kolejny przykład, jak ZBIĆ FORTUNĘ NA IDIOTACH”


Anna Lewandowska dzięki osobistym sukcesom i doświadczeniu, a także środkom finansowym męża może pozwolić sobie na konsekwentne rozwijanie marki „by Ann”. Co chwilę możemy przeczytać w mediach społecznościowych Lewej o powstawaniu kolejnego odnóża. W tej chwiliżona Roberta już nie tylko wydaje plany żywieniowe, płyty z treningami czy zdrową żywność, ale także została coachem motywacyjnym, założyła portal „od mam dla mam” czyli „Baby by Ann” oraz prowadzi Healthy Centre w Warszawie obok cmentarza Czerniakowskiego.


Lewa w ramach „Foods by Ann” od jakiegoś czasu oferuje nie tylko mus kokosowy i masło orzechowe, ale także suplementy dla sportowców. W jej ofercie pojawił się właśnie „metabolizm w kapsułkach”, który Ania wyceniła na 119 złotych. Pigułki według informacji zawartych na stronie mają za zadanie wspomagać naturalny metabolizm w dzień i w nocy. Internuaci komentujący wpis Anny zauważyli, że cena jest dość wygorówana jak na ilość zawartych w produkcie składników. Zwłaszcza że bez problemu można je nabyć „osobno” wydając znacznie mniej pieniędzy.

„Kolejny przykład na to, jak zarobić fortunę na idiotach. Szkoda, szkoda naprawdę”, „Co jest innowacyjnego w tych tabletkach? Dobrej jakości cynamon – zapas na rok – 2 do 5 złotych. Każdy kto chce zdrowo żyć używa tych składników na co dzień. Po co te tabsy? Gratuluje poczucia humoru i odwagi” – pisali pod postem na Instagramie oburzeni obserwatorzy.


Po zapoznaniu się z etykietą produktu można jednak zauważyć, że cynamon to nie jedyny składnik kapsułek. Można w nich znaleźć między innymi herbatę zieloną czy ekstrakt z pokrzywy indyjskiej. Oferta sklepu Lewandowskiej jak zwykle wywołała jednak poruszenie wśród internautów, przede wszystkim ze względu na cenę.

Pozostałe w Gwiazdy

Na górę