Connect with us

Gwiazdy

Lewandowska sprzedaje kapsułki na metabolizm za 120zł. Fani: „Kolejny przykład, jak ZBIĆ FORTUNĘ NA IDIOTACH”


Anna Lewandowska dzięki osobistym sukcesom i doświadczeniu, a także środkom finansowym męża może pozwolić sobie na konsekwentne rozwijanie marki „by Ann”. Co chwilę możemy przeczytać w mediach społecznościowych Lewej o powstawaniu kolejnego odnóża. W tej chwiliżona Roberta już nie tylko wydaje plany żywieniowe, płyty z treningami czy zdrową żywność, ale także została coachem motywacyjnym, założyła portal „od mam dla mam” czyli „Baby by Ann” oraz prowadzi Healthy Centre w Warszawie obok cmentarza Czerniakowskiego.


Lewa w ramach „Foods by Ann” od jakiegoś czasu oferuje nie tylko mus kokosowy i masło orzechowe, ale także suplementy dla sportowców. W jej ofercie pojawił się właśnie „metabolizm w kapsułkach”, który Ania wyceniła na 119 złotych. Pigułki według informacji zawartych na stronie mają za zadanie wspomagać naturalny metabolizm w dzień i w nocy. Internuaci komentujący wpis Anny zauważyli, że cena jest dość wygorówana jak na ilość zawartych w produkcie składników. Zwłaszcza że bez problemu można je nabyć „osobno” wydając znacznie mniej pieniędzy.

„Kolejny przykład na to, jak zarobić fortunę na idiotach. Szkoda, szkoda naprawdę”, „Co jest innowacyjnego w tych tabletkach? Dobrej jakości cynamon – zapas na rok – 2 do 5 złotych. Każdy kto chce zdrowo żyć używa tych składników na co dzień. Po co te tabsy? Gratuluje poczucia humoru i odwagi” – pisali pod postem na Instagramie oburzeni obserwatorzy.


Po zapoznaniu się z etykietą produktu można jednak zauważyć, że cynamon to nie jedyny składnik kapsułek. Można w nich znaleźć między innymi herbatę zieloną czy ekstrakt z pokrzywy indyjskiej. Oferta sklepu Lewandowskiej jak zwykle wywołała jednak poruszenie wśród internautów, przede wszystkim ze względu na cenę.


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

TOP 5 TYGODNIA

Na górę