Connect with us

Gwiazdy

„Lewandowski, orzeł Polski”. Krzysztof Krawczyk nagrał hit na mundial 2018


W 2012 roku hitem na Euro był utwór zespołu Jarzębina „Koko Koko Euro Spoko”. Jaki hit będą nucić polscy kibice w trakcie mundialu 2018? Być może będzie nim piosenka przygotowana przez Krzysztofa Krawczyka.

Utwór Krawczyka ma prosty refren do zapamiętania, a melodia szybko wpada w ucho. Gwiazdor polskiej muzyki rozrywkowej śpiewa tak:

„Lewandowski, prosto z Polski,

Lewandowski, orzeł Polski,

Lewandowski, gol dla Polski,

Lewandowski, Lewandowski” 


Mistrzostwa świata w Rosji rozpoczną się 14 czerwca, a zakończą 15 lipca. Polska w fazie grupowej zmierzy się z Senegalem, Kolumbią i Japonią.


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę