Connect with us

Media

Ma zaledwie 9 lat, a sterroryzowała całą szkołę! Interweniowały służby


Temperament to za mało żeby określić zachowanie 9-latki z Wągrowca. Dziewczynka sterroryzowała całą swoją szkołę. Jest agresywna wobec swoich rówieśników, ale też i wobec nauczycieli.


O sprawie poinformował Głos Wielkopolski. Według informacji dziennikarzy 9-letnia dziewczynka terroryzuje szkołę, do której chodzi w Wągrowcu. Młodociana agresorka nie tylko bije uczniów czy nauczycieli, ale też im grozi, że przyniesie do szkoły nóż i pozabija wszystkich.

W minioną środę doszło do eskalacji wszystkich emocji dziewczynki, która dostałą ataku szału. Był on tak duży, że na miejsce trzeba było wezwać pogotowie i policję.


Do redakcji Głosu Wielkopolskiego zgłosiła się matka dziecka, które uczęszcza do tej samej szkoły co 9-latka. Według jej relacji dziewczynka terroryzuje szkołę już od jakiegoś czasu. W związku z zachowaniem dziewczynki rodzice innych dzieci wysłali pismo do dyrektora szkoły, burmistrza Wągrowca i Kuratorium Oświaty.

W piśmie rodzice tłumaczą, że przebywanie w jednej klasie z dzieckiem, które grozi innym śmiercią i ma notoryczne ataki agresji jest nie do zaakceptowania. Pismo podpisało 21 rodziców uczniów tej klasy.


Rodzice opisują sytuację, w której dziewczynka miała grozić dzieciom i nauczycielom, że przyniesie do szkoły nóż i ich wszystkich pozabija. Opiekunowie skarżą się, że ich dzieci wracają do domu i pytają czy dziewczynka faktycznie może je zabić.

Na razie w sprawie nic więcej nie wiadomo, jak to, że pismo zostało wysłane. Dyrekcja nie komentuje sprawy, a burmistrz potwierdza, że zna sytuację, ale jeśli chodzi o wyjaśnienia odsyła do Kuratorium Oświaty.
Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

TOP 5 TYGODNIA

Na górę