Connect with us

Gwiazdy

Magda Gessler wywinęła orła w nowym odcinku „Kuchennych Rewolucji”… Video!


Magda Gessler bez wątpienia osiągnęła w polskim show biznesie wszystko, co było do osiągnięcia: jest właścicielką restauracji, zasiada w jury jednego z najpopularniejszych programów kulinarnych, prowadzi od wielu lat Kuchenne Rewolucje, cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem widzów, a nawet wydaje książki, felietony i próbuje swoich sił w aktorstwie. Magda Gessler radzi sobie świetnie w każdej roli.


Niestety, ideały nie istnieją i choć ciężko w to uwierzyć, Magda Gessler również ma swoje słabe strony. Okazuje się, że niekwestionowany autorytet kulinarny ma poważne problemy z utrzymaniem równowagi… Pierwszy raz Magda Gessler wywróciła się w restauracji Carskiej w Legionowie podczas opuszczania lokalu, niedługo później restauratorka wywróciła się w podkrakowskim Chrzanowie, co stało się zresztą podstawą gifów. W myśl staropolskiego przysłowia „Do trzech razy sztuka”, Magda Gessler upadła po raz trzeci, tym razem w Szczecinie, tuż przed restauracją Rozmaryn – Pracownia Dobrych Smaków. Restauratorka próbowała wejść do knajpy, jednak nie trafiła w schodek i runęła na ziemię. Cały wypadek został nagrany i umieszczony na Facebooku Vogule Poland.


 


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę