Connect with us

Gwiazdy

Magda Gessler zaatakowana przez promowanie przetworzonego jedzenia. Poszło o…


Magda Gessler promuje przetworzone truskawki. Fani skrytykowali gwiazdę i zarzucili jej, że nie jest to zgodne z teorią, którą głosi w programie „Kuchenne rewolucje”.

Magda Gessler wywołała na Instagramie prawdziwą burzę. Restauratorka opublikowała zdjęcie, na którym promuje gotowy, truskawkowy shake. Fani oburzyli się, że gwiazda reklamuje przetworzoną żywność. Powód? Tłumaczą, że w programie „Kuchenne rewolucje” gwiazda wielokrotnie skrytykowała restauratorów, którzy posiadali w swojej kuchni produkty gotowe, zamrożone, czy też instant.


Kochani, truskawkowa rewolucja. Na hasło GESSLER macie 25% #rabatu – napisała.

Magda Gessler zaatakowana przez fanów


Zdaniem wielu, zachowanie Magdy Gessler to hipokryzja.

Od kiedy truskawki rosną w pudełku?

A w programie wielu osobom oberwało się za przetworzoną żywność… Brawo.

To nic innego jak hipokryzja!

Magda Gessler przeszła na dietę?

Inni zwrócili też uwagę na to, że restauratorka chce zrzucić kilka kilogramów pijąc fit napoje.

Magda zaczęła się odchudzać? Zobaczymy, jak to działa 🙂

Madziu, tylko nie chudnij za bardzo! Kochamy cię taką!Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę