Connect with us

Gwiazdy

Maja Sablewska pozuje NAGO na Instagramie. Nie wszyscy są zachwyceni: Oglądalność spada czy co?


W wiosennej ramówce TVN Style wystartował nowy program Mai Sablewskiej „SOS – Sablewska od stylu”, który zastąpił „Sablewskiej sposób na modę”. Oglądalność pierwszego sezonu jest na tyle dobra, że stacja już zdecydowała się nakręcić drugi, który pojawi się w jesiennej ramówce. Sukces Sablewska uczciła na Instagramie, publikując nagie zdjęcie z sesji dla „Playboya”.

Dziś jest wspaniały dzień. Świętujemy sukces mojego programu „SOS – Sablewska od stylu” – napisała.


Nie wszystkich przekonał ten pomysł na świętowanie. Niektórzy zarzucili Sablewskiej, że na siłę szuka zainteresowania.

Oglądalność spada czy co?
Czy aby zaistnieć trzeba eksponować to, co powinno być eksponowane tylko dla tej jednej osoby?
Inni jednak bronili prezenterki. Podkreślali, że zdjęcie jest artystyczne, a nie wulgarne.

Maja zrobiła artystyczne zdjęcie, to jest różnica i coś zakryła. Ona dzięki temu nie musi zaistnieć. Odważne i piękne zdjęcie, ale nie jest wulgarne jak zdjęcia innych
Extra zdjęcie, naprawdę pięknie wyszło. Odważne, ale z klasą.
Piękne zdjęcie, piękna kobieta.
Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

TOP 5 TYGODNIA

Na górę