Connect with us

Media

Makabryczny wypadek na Podkarpaciu. Rozpędzona furgonetka zmiotła cinquecento


Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło z piątku na sobotę w miejscowości Rogi (woj. podkarpackie), przy drodze krajowej nr 19. Rozpędzony Mercedes Sprinter uderzył w stojącego na poboczu Fiata Cinquecento.


Ofiary to 21-letnia kobieta kierująca fiatem i 40-letni mężczyzna pasażer auta. Ranny jest 26-letni drugi pasażer samochodu osobowego, który w momencie wypadku nie był przypięty pasami i siła uderzenia wyrzuciła go z auta.


Sprawca wypadku jest 19-latek, który z nieustalonych na razie powodów, uderzył w stojącego w zatoczce autobusowej fiata. Jak podaje portal krosno112.pl siła uderzenia była tak duża, że fiat znalazł się około kilkadziesiąt metrów od miejsca uderzenia, a samochód dostawczy zatrzymał się dopiero za kolejnymi 100 metrami. Części obu pojazdów rozrzucone były na obszarze kilkuset metrów kwadratowych.

Policja ustala okoliczności wypadku. Wiadomo, że kierowca dostawczego auta wracał z Węgier do domu, Do przejechania zostało mu kilka kilometrów.Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

TOP 5 TYGODNIA

Na górę