Connect with us

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan tak się wystroiła na randkę z mężem, że ten…


Małgorzata Rozenek-Majdan (40 l.) większą część wakacji spędzała do tej pory w rodzinnym komplecie. Zagraniczne wojaże były udziałem zarówno jej i Radka, jak i dwóch synów celebrytki.


W sobotni wieczór gwiazda TVN postanowiła spędzić czas tylko z mężem. Na randkę z Radosławem Małgorzata wystroiła się tak, że jej mąż nie mógł się powstrzymać przed wrzuceniem zdjęcia ukochanej na swój Instagram.

Fotkę Radek opatrzył serduszkiem.

Z kolei Małgorzata napisała na swoim profilu:

Gotowa na randkę z mężem ❤️ #kiedyniemadziecijesteśmyniegrzezczni 😄🤷‍♀️😂 a Wy jakie macie plany na sobotnie popołudnie i wieczór?

Rozenek-Majdan wyglądała ponętnie w małej czarnej odsłaniającej dekolt. Małgosia zestawiła kreację z czarno – złotymi szpilkami od Giuseppe Zanotti i torebką od Diora.

Trudno się dziwić, że Radosław był zachwycony:)


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

TOP 5 TYGODNIA

Na górę