Connect with us

Gwiazdy

Marina kręci PUPĄ i pokazuje…


Marina Łuczenko-Szczęsna (28 l.), wokalistka i żona Wojtka Szczęsnego niedługo urodzi pierwsze dziecko. Gwiazda przez długi czas ukrywała ciążę, w końcu jednak pokazała zdjęcie z brzuszkiem i ogłosiła, że zostanie mamą.

Marina wygląda w ciąży świetnie. Nadal jest bardzo szczupła, nie licząc oczywiście zaokrąglonego brzuszka. Wygląda na to, że doskonale znosi ciążę, nawet podczas upałów. Opublikowała na Instagramie filmik, na którym tańczy, kręci pupą i rozpiera ją energia.

Rozpiera nas dziś pozytywna energia… 🤪🤰🏻 #rodzew2018 #pregnant #pregnantdance #happy #love #blessed #tańce #dancing – napisała.


Fani są zachwyceni jej wyglądem.

Uwielbiaam Cię😘 cudownie wyglądasz😊

Ciąża Tobie służy❤❤❤❤❤❤👶🏼👧🏼

Oj mamuśka pięknie wyglądasz!!! Niech moc 💪 pozostanie z tobą 🙂

Ale pięknie wyglądasz w ciąży!!! Dużo zdrowia dla Ciebie i dzidziusia!

Wygląda kwitnąco?Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę