Connect with us

Gwiazdy

Meghan Markle chciała wziąć za rękę księcia Harry’ego. On odtrącił jej dłoń. Kamera zarejestrowała ten niezręczny moment


Książę Harry odtrącił dłoń Meghan Markle podczas oficjalnego wyjścia. Powód? Przestrzegał tradycyjnej królewskiej etykiety.


Meghan Markle i książę Harry pod koniec czerwca pojawili się w Pałacu Buckingham w towarzystwie królowej Elżbiety, gdzie zostały rozdane nagrody „Queen’s Leaders 2018”. Na zdjęciach z uroczystości wyglądali na uśmiechniętych i zadowolonych. Kamera zarejestrowała jednak niezręczny moment.

Książę Harry odtrącił dłoń Meghan Markle

W sieci znalazło się krótkie nagranie, na którym widać, jak księżna Meghan chce wziąć za rękę księcia Harry’ego, ale on… odsuwa swoją dłoń. Wiele osób mogło pomyśleć, że to pierwszy kryzys książęcej pary, jednak prawda jest zupełnie inna. Książę Harry po prostu przestrzega tradycyjnej królewskiej etykiety.

Królowa rzadko trzyma publicznie swojego męża za rękę. Wydaje się, że w ten sposób ustanowiła niepisany precedens dla pozostałych członków rodziny królewskiej – mówiła ekspertka od mowy ciała, Robin Kermode.

Meghan Markle i zasady królewskiej rodziny


Meghan Markle odkąd dołączyła do rodziny królewskiej musiała przyswoić listę zasad, która będzie ją obowiązywać. Jednym z podpunktów jest publiczne okazywanie uczuć mężowi. Ekspert od etykiety królewskiej kilka lat temu wyznał, że nie ma oficjalnego zakazu na publiczne okazywanie czułości przez członków monarchii. Jednak z reguły małżeństwa królewskie są powściągliwe w pokazywaniu emocji.
Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę