Connect with us

Gwiazdy

Meghan Markle już złamała królewski protokół?!


Meghan Markle zadebiutowała na balkonie Pałacu Buckingham z okazji Trooping the Colour – corocznym święcie z okazji urodzin królowej Elżbiety. Kreacja księżnej Sussex przyciągnęła uwagę wielu osób, ale nie obyło się bez kontrowersji. Okazuje się, że jej suknia była niezgodna z królewskim protokołem.

Meghan Markle wzięła udział w corocznym święcie Trooping the Colour. Było to dla niej drugie oficjalne wyjście w roli księżnej Sussex. 2 dni po ślubie uczestniczyła w urodzinach księcia Karola. Teraz pokazała się podczas oficjalnej uroczystości, po raz pierwszy, po owianej tajemnicą podróży poślubnej.


Księżna Sussex po raz kolejny znalazła się w centrum uwagi, nie tylko za sprawą tego, że wzięła udział w uroczystym świętowaniu 92. urodzin królowej Elżbiety II. W mediach trwa dyskusja na temat kreacji Markle, która miała na sobie sukienkę bez ramion w kolorze pudrowego różu od Caroliny Herrery. Jak podaje Fox News, księżna wybrała też kapelusz Philipa Treacy’ego. Wiele osób twierdzi, że Markle prezentowała się świetnie obok księcia Harry’ego, jednak pojawiły się też głosy, że swoim strojem mogła złamać królewski protokół. „The Sun” przypomina, że zgodnie z tradycją, podczas królewskich uroczystości kobiety nie mogą odsłaniać ramion i eksponować żadnych części ciała.

Trooping the Colour

Trooping the Colour to święto obchodzone w Wielkiej Brytanii w czerwcu. Jest to uroczystość z okazji urodzin monarchy. Mimo że urodziny Elżbiety II przypadają na 21 kwietnia, królowa obchodzi urodziny prywatne z rodziną i oficjalne państwowe.

Królewski ślub


Amerykanka Meghan Markle i książę Harry, najmłodszy syn księżnej Diany i księcia Karola oraz wnuk Elżbiety II, powiedzieli sobie w sobotę 19 maja sakramentalne „tak”. Pałac Buckingham poinformował, że Harry i Meghan będą nosić oficjalny tytuł: Książę i Księżna Sussex (Duke and Duchess of Sussex). Para pobrała się na zamku w Windsorze. Zgodnie z tradycją, obrączka panny młodej została wykonana z walijskiego złota. Obrączka księcia Harry’ego jest zrobiona z platyny. Za biżuterię odpowiada firma Cleave and Company. Meghan Markle poszła do ołtarza w sukni projektu Clare Waight Keller, która w minionym roku została pierwszą historii kobietą – dyrektor artystyczną francuskiego domu mody Givenchy.Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę