Connect with us

Gwiazdy

„Miłość w Zakopanem” w wersji, którą koniecznie musicie usłyszeć!


Historia zna przypadki, kiedy covery piosenek zdobywały większą popularność, niż wersje oryginalne. Czy w tym przypadku będzie podobnie?

Rafał Jamka postanowił zmierzyć się z hitem „rock polo” autorstwa Sławomira. W tym przypadku, biorąc pod uwagę popularność Sławomira Zapały, trudno mu będzie go przebić. Z pewnością jednak trafi do nieco innej grupy słuchaczy.

Rafał Jamka może być Wam znany z talent show „Must Be The Music” – wystąpił w czwartej edycji tego programu. Wykonanie hitu „Miłość w Zakopanem” pozwoliło mu o sobie przypomnieć, a patrząc na licznik odsłon nagrania, pomysł się udał.


Nagranie doczekało się komentarza Sławomira”

„Cześć tu Sławomir. To chyba najbardziej oryginalny cover, jaki słyszałem (nie licząc pielgrzymki do Częstochowy). Gratuluję Ci Rafale i pozdrawiam. Działaj, bo masz ogromny potencjał.”

„Dziękuję! Nie wierzę, że to się wydarzyło!” – kilka słów od piosenkarza po ciepłym przyjęciu jego wykonania piosenki:


 


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę