Connect with us

Gwiazdy

Młodsza siostra Julii Wieniawy zadebiutuje na ekranie i zagra w serialu! Dostała duży wątek


iostra Julii Wieniawy wchodzi do show-biznesu. 15-latka zagra w serialu! 

Już niedługo może zrobić się głośno o Alicji Wieniawie-Narkiewicz. Jak podaje „Fakt”, siostra Julii Wieniawy zagra jedną z głównych ról w serialu „Oko za oko” emitowanym na TV4.

Siostra Julii Wieniawy zagra w serialu


15-latka ma ponoć wcielić się w postać buntowniczej Zuzy, córki Anny (Dominika Łakomska) i prokuratora Macieja (Łukasz Konopka). Kiedy serialowa rodzina się rozpadnie, Zuza zacznie wagarować i kłócić się z matką. Nie zabraknie też motywów miłosnych. Ponoć wątek Wieniawy-Narkiewicz ma być spory, a ona często będzie gościć na ekranie.


 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

👁️ #okozaoko #serial #tv4 #polishactress #nowyserial #polishgirl #naplanie

Post udostępniony przez Alicja Wieniawa-Narkiewicz (@alicjawieniawa)

Pierwszy odcinek już 3 października. Czy Julia może czuć oddech konkurencji na plecach? A może będzie wspierać siostrę w nowych wyznaniach?Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę