Connect with us

Plotki

Na jakie kłamstwa facetów kobiety nabierają się najczęściej?


Miłym i porządnym facetom też zdarza się kłamać. Zachowaj ostrożność!

Pomimo poradników na temat związków, od których uginają się półki w księgarniach, opowieści koleżanek oraz dostępu do Sieci, gdzie można poczytać o doświadczeniach innych kobiet, nadal dajemy się nabrać facetom. Chcemy wierzyć, że mówią prawdę i dlatego często odsuwamy od siebie niespokojne myśli. W ten sposób same siebie krzywdzimy.

Mężczyźni mogą mieć opanowaną do perfekcji sztukę kłamania i uwodzenia. Są na nią nieodporne nawet kobiety doświadczone, ale ofiarami najczęściej padają zakochane panie – niezależnie od wieku i liczby eks partnerów. Patrzą one na swoich księciów przez różowe okulary. Chętnie przyjmują opinię, że to ich facet zawsze był poszkodowany, a on sam nigdy niczemu nie zawinił. Jeżeli w porę się nie otrząsną, boleśnie się rozczarują. Poza tym miłym i porządnym facetom też zdarza się kłamać. Przyjęcie tego kłamstwa jako prawdy również może nas wiele kosztować.


Jakie są najczęstsze kłamstwa facetów? Listę stworzyłyśmy w oparciu o opowieści znajomych oraz wypowiedzi na forach internetowych.

„Nie wiem, czego chcę” – na twoje pytanie, co was łączy, co on do ciebie czuje.Takim tekstem faceci zbywają kobiety. Nie do końca chcą się ich pozbyć, bo jest im wygodnie, ale jednocześnie unikają deklaracji.

„Miałem dużo pracy” – jeżeli facetowi zależy, znajdzie sposób, aby spotkać się z kobietą.

„Bardziej podobasz mi się bez makijażu” – większość kobiet wygląda lepiej z makijażem. Nie oszukujemy się, zawsze znajdą się pewne niedoskonałości takie jak pryszcz, cienie pod oczami czy blada cera.

„Nie jesteś gruba” – jeśli faktycznie ważysz kilka kilogramow za dużo, powiedzenie ci prawdy byłoby zbyt grubiańskie.

„Nie chodzi mi tylko o seks” – gdyby nie chodziło, nie musiałby cię o tym przekonywać. Jego zachowanie jest pod tym względem najlepszym dowodem.

„Nie mam nic przeciwko, żebyś miała kolegę” – oj ma i to bardzo, ale nie chce uchodzić za zazdrośnika. Możesz być pewna, że będzie wynajdował w nim mnóstwo wad i starał się stopniowo odwodzić się od spotkań.

„Z przyjemnością za ciebie zapłacę” – tak mówi prawdziwy dżentelmen, ale nie myśl, że on się cieszy, kiedy ubywa mu z portfela pieniędzy. Za jakiś czas zrewanżuj się i zaproś go gdzieś.

„Nie miałem czasu do ciebie zadzwonić” – gdyby chciał, poruszyłby niebo i ziemię, aby się z tobą skontaktować. Pamiętaj, że żyjemy w XXI wieku.

„Wychodzę tylko na godzinkę” – gdy on mówi o wyjściu z kumplami, możesz być pewna, że spędzi z nimi więcej czasu. Potem na pewno znajdzie dobrą wymówkę.

„Wcale na nią nie patrzyłem” – owszem patrzył. Taka jest męska natura. To jeszcze nie znaczy, że musisz się przejmować.

„Nie miałem przed tobą wielu dziewczyn” – jeżeli on miga się przed dokładnym określeniem, ile ich było, spodziewaj się, że całkiem sporo. Facet, który nie ma nic na sumieniu, nie tłumaczy się.


„Lubię wizyty u twoich rodziców” – wizyty u teściów prawie zawsze bywają stresujące, więc trudno je lubić. No chyba, że trafiłaś na wyjątek…

„Nie myślę o innych kobietach” – to nieprawda. Faceci wspominają swoje byłe, porównują nas do nich i fantazjują o kobietach z najbliższego otoczenia. Chociaż to przykre, takie zachowanie jest dla facetów typowe i nie oznacza, że nie kochają swoich partnerek.

„Kocham cię” – gdy on wyznaje ci miłość po bardzo krótkim czasie znajomości, kłamie albo tak mu się tylko wydaje. Nie można kochać osoby, której się dobrze nie zna.

„Podobasz mi się we wszystkim” – nie ma opcji, żeby wyglądać dobrze w rozciągniętym dresie i poplamionym podkoszulku. Nie wierz w takie zapewnienia, ale zawsze staraj się ubierać kobieco.

„Nigdy bym cię nie okłamał” – to nieprawda. Drobne kłamstwa zdarzają się prawie wszystkim facetów. Robią to z wygody, aby uniknąć nieprzyjemności. Takie zapewnienie powinno obudzić twoją podejrzliwość.
Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Plotki

Na górę