Connect with us

Media

Najgorsze typy byłych dziewczyn!


Była dziewczyna faceta to jedna z tych osób, które spędzają nam sen z powiek. Co prawda nie w każdym przypadku, ale przeważnie na początku związku czujemy się niepewnie. Czasami także długo potem. Nie dlatego, że partner daje nam ku temu powody. Problemem jest ona. Eks potrafią nieźle namieszać w życiu swoich byłych facetów i naszym.

Niektóre kobiety są bez skrupułow i walczą o mężczyznę. Nie dla wszystkich jest to kwestia uczuć. Czasami cierpi honor. Odrzucona kobieta nie potrafi znieść, że ktoś jej nie chciał i zrobi wszystko, aby zburzyć szczęście innych.

Wiele kobiet posiadających facetów twierdzi, że na byłe trzeba zawsze uważać, bo nigdy nie wiadomo, co im przyjdzie do głowy. Nawet jeśli w danym momencie nie mają złych zamiarów, wszystko może się zmienić. Co najlepsze, nie każda da się poznać od złej strony. Równie dobrze może urabiać faceta, mając przy tym minę niewiniątka.

Wśród byłych dziewczyn da się wyróżnić wyjątkowo niebezpiecznych typów. Koniecznie dowiedz się, czy eks twojego faceta wpisują się w ich charakterystykę. To właśnie te najgorsze eks, na które trzeba uważać.

Psychopatka

Nawet nie wiesz, jak wiele takich osób znajduje się w twoim najbliższym otoczeniu. Co prawda nie wszystkie są niebezpieczne, ale mogą namieszać w życiu. Wystarczy, że eks jest toksyczna. Nagle możesz zauwazyć, że inni ludzie inaczej na ciebie patrzą (ona obsmarowuje cię za plecami), ale to jedna z łagodniejszych wersji wydarzeń. W grę wchodzą głuche telefony, groźby i fizycznaagresja.


Femme fatale

W szkole średniej była najpopularniejszą dziewczyną. Wszyscy do niej wzdychali. Po latach jest tą samą kocicą co kiedyś, a czasami nawet bardziej ponetną, bo świadomą swojej kobiecości. Kiedy idzie ulicą, zwraca na siebie wzrok wszystkich, a ty zastanawiasz się, jak ona to robi. Twój facet nawet jeżeli mówi o jej wadach, zawsze dodaje na koniec kilka zalet. Zupełnie jakby pozostawał pod jakimś nieokreślonym urokiem.

Kumpela

Ma urok, którym zjednuje sobie innych. Trudno nazwać ją ładną czy szczególnie zadbaną, ale jest fajna. Zna się na męskich sprawach i znajduje wspólny język z każdym facetem. Wszyscy jej znajomi przeciwnej płci uważają, że jest świetna i robią jej niezłą reklamę wśród innych mężczyzn. Faceci czują się przez nią rozumiani i nie obawiają się, że zbeszta ich za nagłe beknięcie.

Przyjaciółka z dzieciństwa

On mieszkał niedaleko niej, a ich rodzice znają się równie dobrze, jak oni sami. W dzieciństwie byli przez nich swatani. Mają mnóstwo wspólnych wspomnień oraz tajemnic. Ona zna go lepiej niż Ty. Poza tym łączy ich odkrywanie niektórych rzeczy. Na przykład tego, jak to jest wagarować i pić potajemnie alkohol.

Niespełniona miłość (robimy wyjątek i zaliczamy ją do eks, bo on ją kochał)

On zawsze do niej wzdychał, ale nigdy nie odważył się jej poderwać. Wydawała się poza jego zasięgiem. Był zbyt ładna, zbyt bogata, zbyt popularnia, zbyt inteligentna. Czuł, że nie dorasta jej do pięt. Zawsze miał przekonanie, że to jest jego ideał. Nawet gdy widział w niej pewne wady, uważał, że ma o wiele więcej zalet. Nawet fakt, że ma kogoś na stałe, nie sprawił, że przestał o niej marzyć, idealizować ją gdybać, co by było…

Dziewczyna, która złamała mu serce

Była jego wielką miłością. To ją pierwszą widział w roli żony i matki swoich dzieci. To z nią po raz pierwszy kochał się i robił różne szalone rzeczy. Ona jednak złamała mu serce. Odeszła do innego albo porzuciła go, bo przestała go kochać. On długo dochodził do siebie, zanim wyrzucił ją z serca. Nadal ma do niej sentyment i uważa ją za największą miłość swojego życia.

Chodzący ideał według jego rodziców

Ona była ideałem. Nigdy nie miała w ustach papierosa, a z jej ust nigdy nie wyszło przekleństwo. Potrafiła się zachować w każdej sytuacji. To jeden z tych chodzących ideałów, do których porównywanie denerwuje większość kobiet. Była zaradna, potrafiła zajmować się domem i miała świetną pracę. Znała też co najmniej jeden język obcy. Na pewno byłaby synową, którą można się pochwalić.


Matka jego dziecka

To nieważne, że się rozstali. On już zawsze będzie z nią związany, a ty nie możesz być pewna, jakie ona ma względem niego uczucia. Jeżeli go kocha, na pewno się z tym nie zdradzi. Możesz być raczej pewna, że w takiej sytuacji spróbuje wykorzystać dziecko, aby on do niej wrócił.

Dziewczyna, której on złamał serce

On był dla niej całym światem, ale postanowił się z nią rozstać. Jeżeli ty byłaś tego przyczyną, tym gorzej. Miej się na baczności. Ludzie pod wpływem uczuć robią róże rzeczy. Mogą się nawet targnąć na życie drugiej osoby. Dowiedz się, czy ona mieszka niedaleko i uważaj na nią.

Koleżanka jego znajomych

Oni byli razem przez jakiś czas i utworzyli wspólną grupę znajomych. Byli z nią nierozłączni. Ci znajomi nie wyborażają sobie zerwania znajomości z nim albo z nią. Dlatego twój facet i jego była dziewczyna czasami się widują. Jesteś w złej sytuacji, jeżeli oni wolą ją niż ciebie. Sprytna manipulatorka może to wykorzystać i nastawić przeciwko tobie całą grupę. Od tego już niedaleko do nastawienia przeciwko tobie faceta.


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

TOP 5 TYGODNIA

Na górę