Connect with us

Gwiazdy

„Naturalne piękności” na prezentacji odzieży: promienna Węgrowska czy nieśmiała Miss Polonia?


Iwona Węgrowska wielokrotnie udowadniała, że wyjątkowo sprawnie radzi sobie ze złamanym sercem. 35-latka, której związek z „Maciusiem” bije rekordy burzliwości, przed Świętami rzekomo opuściła apartament ukochanego, zalewając się łzami. Trzy tygodnie później czuła się już na tyle dobrze, by pojawić się na prezentacji marki odzieżowej, na której dołączyła do niej nieśmiało próbująca swoich sił na ściankach Miss Polonia.


Węgrowska na wydarzeniu pojawiła się w prostej, czarnej sukience i czerwonych szpilkach, a Biernat postawiła na stylizację z obcisłymi rurkami i czerwoną ramoneską. Poza „naturalnymi pięknościami”, na prezentacji Orsay można było wypatrzyć też Annę StarmachJulię Wróblewską w wieczorowym makijażu i Karolinę Pilarczyk. Wzrok przykuwała Karolina Pisarek w letniej sukience, która na ściance pozowała z tajemniczym kolegą.

 


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę