Connect with us

Media

Nauczyciel uderzył ucznia w twarz. Nagranie trafiło do sieci


W sieci opublikowano film, na którym widać, jak podczas lekcji w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie nauczyciel policzkuje ucznia. Lokalne media informują, że nauczyciel, którego widać na nagraniu, został zawieszony.


Nagranie trwa tylko 15 sekund. Widzimy na nim, jak nauczyciel wstaje z krzesła i mówi: „Proszę państwa, bo wam zrobię tresurę. Nie rozumiecie tego, co ja do was mówię?”. Wtedy słychać, jak jeden z uczniów pyta drugiego, czy ma długopis. Wtedy nauczyciel podchodzi do jednego z siedzących w ławce nastolatków i pyta: „Nie rozumiesz tego?”, a później uderza go w twarz. – Ale o co chodzi? – pyta uderzony uczeń. – Ci poprawie (niezrozumiałe – red.), to k*** spadniesz – odpowiada nauczyciel. W tym momencie kończy się nagranie.


Sytuacja nagrana przez jednego z uczniów miała mieć miejsce 11 września. – Sprawa trafiła do rzecznika dyscyplinarnego. Mam nadzieję, że zostanie wyjaśnione, dlaczego nauczyciel tak postąpił. Moim zdaniem nie powinien już uczyć w żadnej szkole, przynajmniej głogowskiej – poinformował starosta Jarosław Dudkowiak.Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

Na górę