Connect with us

Media

Nie tylko Apoloniusz Tajner ma młodą partnerkę. Ci sportowcy też wolą młodsze!


Okazuje się, że nie tylko w świecie show biznesu spotykamy pary, które dzieli duża różnica wieku. Sportowcy, a szczególnie ci, którzy zakończyli już swoje kariery, także gustują w dużo młodszych partnerkach, które chętnie zabierają na salony. Prawdziwą sensację wzbudził niedawno Apoloniusz Tajner i jego nowa partnerka – młodsza o 37 lat Izabela Podolec. Były trener Adama Małysza uwielbia lansować się z 26-letnią dziewczyną na ściankach, a ostatnio zabrał ją na Bal Mistrzów Sportu.
Jednak nie tylko Tajner przeżywa obecnie drugą młodość. Znacznie młodszymi żonami mogą pochwalić się także były kolarz Czesław Lang, chodziarz Robert Korzeniowski i były piłkarz, Tomasz Iwan.

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec – 37 lat różnicy


Robert Korzeniowski i Magdalena Kłys – 8 lat różnicy

Elżbieta i Czesław Lang – 10 lat różnicy
Mariusz Czerkawski i Emilia Raszyńska – 6 lat różnicy

Natalia Jakuła i Tomasz Iwan – 15 lat różnicy

Przemysław Saleta i rosyjska tancerka, Karina Smirnova

Andrzej i Edyta Supron – 20 lat różnicy
Dariusz Michalczewski i Barbara Imos – 12 lat różnicy

Szef Formuły 1, Ber­nie Ec­c­le­sto­ne i Fabiana Flosi – 46 lat różnicy
 


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

TOP 5 TYGODNIA

Na górę