Connect with us

Gwiazdy

Nie żyje gwiazda „KLANU” Agnieszka Kotulanka…


Agnieszka Kotulanka nie żyje. Aktorka zmarła 20 lutego w wieku 61 lat. O jej śmierci poinformowała rodzina, zamieszczając nekrolog na stronie „Gazety Wyborczej”.


W latach 1997 – 2013 wcielała się w postać Krystyny Lubicz w serialu „Klan”. Zagrała także w takich filmach jak „Wielki Tydzień”, „Nadzór” czy „Rośliny trujące”, ale to właśnie serial TVP przyniósł jej największą popularność. W 2000 roku Kotulanka dostała statuetkę Telekamery dla najlepszej aktorki polskiej. Aktorka przez ostatnie lata zmagała się z alkoholizmem.

Agnieszka Kotulanka – życie prywatne

Agnieszka Kotulanka była żoną Jacka Sasa Uhrynowskiego, z którym ma dwoje dzieci, Katarzynę i Michała Sas-Uhrynowskich. Niestety ich związek rozpadł się, pomimo iż aktorka była bardzo zaangażowana. Poznali się jeszcze w czasach szkoły teatralnej. Po ślubie mężczyzna wyjechał  jednak do Kanady. Aktorka poleciała za nim, zabierając ze sobą syna, podczas gdy córkę zostawiła ze swoimi rodzicami w Polsce. Małżeństwo jednak nie przetrwało, a Kotulanka wróciła do kraju.

Potem rozpadł się jej związek z aktorem, Pawłem Wawrzeckim. Jak donosiły media, od tego momentu gwiazda „Klanu” popadła w alkoholizm. Uzależnienie doprowadziło ją do utraty pracy.


WYGRAJ ACER PREDATOR 21X!

Wyślij SMS o treści HPAY.AOWEB na numer 91055 i sprawdź czy wygrałeś/łaś super laptopa z zakrzywionym ekranem o wartości 35 tysięcy złotych!

To nigdy nie było takie proste!

Zagraj teraz!

Wyślij SMS o treści HPAY.AOWEB na numer 91055

Pozostałe w Gwiazdy

Na górę