Connect with us

Media

Nie żyje najbrzydszy pies świata. Zsa Zsa miała 9 lat


Nie żyje angielski buldog Zsa Zsa, który niedawno zdobył tytuł najbrzydszego psa świata. Zwierzę miało 9 lat.

Nienaturalnie długi język, pomarszczony pysk, wykrzywione łapy i wystające zęby – Zsa Zsa nie wyglądała jak typowy bulldog angielski, ale w ostatnim czasie zyskała ogromną sławę. Jej niecodzienny wygląd został doceniony – zdobyła tytuł najbrzydszego psa na świecie. Pokonała 13 innych psów biorących udział w konkursie przeprowadzonym w Petalumie w Kalifornii.


Niestety, Zsa Zsa kilka tygodni po otrzymaniu tytułu zmarła. O śmierci psa poinformowała jego właścicielka Megan Brainard. Z jej relacji wynika, że pies odszedł we śnie. Średnia długość życia buldoga wynosi od ośmiu do dziesięciu lat. Zsa Zsa zmarła w wieku 9 lat.
[su_note note_color=”#b5ffbc”]

Wygraj Iphone 8 64 GB!

Wystarczy, że wyślesz SMS o treści

AVR.PLOTI na numer 92505

Mamy dzisiaj do rozdania cztery nowe Iphony 8!

Nie czekaj! Zagraj teraz!

 

Firma Apple nie jest sponsorem nagrody. Zdjęcia Iphone jest zdjęciem poglądowym w celu ukazania nagrody rzeczowej. Organizatorem konkursu jest Global Ltd. LeakNews Co. Portal Ploti.pl zapewnia miejsce pod reklame sponsorowana konkursu i nie ma wpływu na przebieg konkursu.

[/su_note]
Jak podaje „New York Times”, suczka została adoptowana przez Megan Brainard z Anoki, po tym, jak spędziła w schronisku w stanie Missouri pięć lat. Właścicielka czworonoga podkreślała, że pies był przez nią kochany, a jego wygląd nie miał żadnego znaczenia.Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

Na górę