Connect with us

Gwiazdy

Nowy hit Sławomira?! Przygotował dla swoich fanów coś specjalnego!


„Ty mała znów zarosłaś” to najnowsze wideo Sławomira. Nagranie jest prezentem dla fanów z okazji 35-urodzin piosenkarza i aktora.

„Z okazji moich urodzin nowy klip Sławomira” – poinformował na swoim profilu Sławomir, czyli Sławomir Zapała, który skończył 35 lat.

„Każdy, kto ma dziś ochotę zrobić Sławomirowi prezent, niech udostępni!!! Podzielcie się Wiosną ze światem” – zwraca się do fanów Sławomir.

Piosenka utrzymana jest w stylu country, z amerykańskimi elementami, ale z polską kapelą góralską. Być może to nawiązanie do największego jak dotychczas przeboju Sławomira „Miłość w Zakopanem”, który jest najczęściej odtwarzanym utworem w Polsce.
Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

TOP 5 TYGODNIA

Na górę