Connect with us

Życie

Oboje szukali miłości w „Rolniku…”, a teraz są razem. Tego się nikt nie spodziewał!


Pomimo tego, że zakończyła się już kolejna edycja programu „Rolnik szuka żony”, uczestnicy dalej dostarczają sporo emocji. Tym razem atmosferę podkręcili Monika i Łukasz z 3. edycji, którzy wrzucili na Facebooka zdjęcia z Sylwestra, którego spędzili razem.


A jak Wy się bawicie? – napisali na swoich profilach.

⇒ ZOBACZ TEŻ: STECZKOWSKA W SAMEJ BIELIŹNIE WYGINA SIĘ DO…

⇒ ZOBACZ TEŻ: NAJODWAŻNIEJSZE FOTO ANNY LEWANDOWSKIEJ! MEGA SEKSOWNE!

⇒ ZOBACZ TEŻ: SZOSTAK W PIŻAMIE PROWADZI GALĘ OPON!

⇒ ZOBACZ TEŻ: WOW! PAULA TUMALA ZMIENIA STYL! ODWAŻNE ZDJĘCIA!

Rolnicy pozują objęci i radośni. Widać, że dobrze czują się w swoim towarzystwie i są ze sobą blisko. Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. Wyrazili oni swoje zaskoczenie tym, że uczestnicy programu się spotykają.

Nowa para! Brawo.


Ależ pięknie wyglądacie.

Pasują do siebie – piszą w komentarzach. 

To rzeczywiście niemała niespodzianka. Podczas kręcenia edycji, w której wzięli udział, nic nie wskazywało na to, że może połączyć ich uczucie. Nie okazywali sobie szczególnych względów, ani nie dawali powodów, żeby można było przypuszczać, że się sobie spodobali.

Monika i Łukasz w programie

Monika i Łukasz mieli swoich faworytów spośród osób, które zaprosili do swoich domów. Ona wybrała Tomka, z którym jednak nie udało jej się zbudować związku, on Patrycję, którą zranił. Później rolniczka spotykała się z Filipem, który napisał do niej list, ale nie wziął udziału w programie. Planowali wspólną przyszłość, jednak ze względu na dzielącą ich odległość i brak porozumienia się w kwestii zmiany miejsca zamieszkania, rozstali się. Łukasz za to był swatany z prowadzącą program, Martą Manowską. Oboje nigdy tego nie potwierdzili.


⇒ ZOBACZ TEŻ: STECZKOWSKA W SAMEJ BIELIŹNIE WYGINA SIĘ DO…

⇒ ZOBACZ TEŻ: NAJODWAŻNIEJSZE FOTO ANNY LEWANDOWSKIEJ! MEGA SEKSOWNE!

⇒ ZOBACZ TEŻ: SZOSTAK W PIŻAMIE PROWADZI GALĘ OPON!

⇒ ZOBACZ TEŻ: WOW! PAULA TUMALA ZMIENIA STYL! ODWAŻNE ZDJĘCIA!

Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Życie

TOP 5 TYGODNIA

Na górę