Connect with us
zdjęcie poglądowe

Media

Obrzydliwe pełzające robaki w słodyczach z Biedronki! Jest film!


W miniony weekend w jednym z wejherowskich sklepów sieci Biedronka pan Arkadiusz kupił czekoladowe cukierki na wagę. Kiedy je rozpakował, zobaczył żywe robaki. Oburzającym odkryciem podzielił się na Facebooku, wywołując lawinę komentarzy i udostępnień. Co na to Jeronimo Martins?


– To nie żart, to słodycze („Michaszki” na wagę) zakupione osobiście w Biedronce (Wejherowo – ulica Sikorskiego, 8 września 2018). Cukierek oryginalnie zamknięty, folia cała. Sprawa zgłoszona oficjalnie do Jeronimo Martins Polska w Warszawie oraz sanepidu w Wejherowie. To nie był jeden cukierek, na 20 sztuk w 3 znajdowały się robale – czytamy we wpisie klienta. – Uważajcie, co jecie – dodaje pan Arkadiusz.


Powyższy film obejrzało na Facebooku już prawie pół miliona internautów. Wśród komentarzy oburzonych klientów znaleźć można również tzw. „perełki”. – Takie dzikuny są dobre na okonia czy płotkę. Może to znak, żeby zająć się wędkarstwem – pisze pan Kamil. – To nowy produkt „słodkości Beara Gryllsa” – dodaje pan Mateusz. Podejście do sprawy z dystansem, choć chwilowo poprawia zniesmaczone miny, nie rozwiązuje jednak problemu.

Postanowiliśmy zwrócić się bezpośrednio do sieci z prośbą o wyjaśnienie sprawy. Z odpowiedzi dowiedzieliśmy się jedynie, że zgłoszenie zostało przyjęte i będzie weryfikowane.

– Sygnały dotyczące funkcjonowania naszych sklepów są dla nas bardzo ważne, dlatego od razu sprawdziliśmy przesłaną wiadomość. Informujemy, że Biuro Obsługi Klienta naszej sieci otrzymało od tego klienta zgłoszenie we wskazanej sprawie i aktualnie trwa jego weryfikacja. Po jej zakończeniu klient otrzyma odpowiedź przez Biuro Obsługi Klienta. Opisana sytuacja nie powinna mieć miejsca i, jeśli znajdzie potwierdzenie w faktach, podejmiemy wszelkie działania, niezbędne do jej wyjaśnienia – informuje Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

Na górę