Connect with us

Gwiazdy

Oglądaliście „Z Archiwum X”? Tak wygląda dziś Gillian Anderson! WOW!


Gillian Anderson urodziła się 9 sierpnia 1968 roku w Chicago, w rodzinie pochodzącej z Wielkiej Brytanii. Na przestrzeni lat aktorka zagrała w wielu uznanych produkcjach, na koncie ma Złoty Glob i nagrodę Emmy, jednak największą sławę przyniosła jej rola agentki Scully w serialu „Z Archiwum X”, dzięki której gwiazda zyskała rzesze fanów na całym świecie. Serial niemal od razu zyskał miano kultowego. Przygody Foxa Muldera i Dany Scully za każdym razem gromadziły przed telewizorami miliony widzów. Serial cieszył się tak dużą popularnością, że po zakończeniu emisji powstał jeszcze film pełnometrażowy, a w 2016 postanowiono reaktywować serię i zrealizowano dwa kolejne sezony: 10. i 11.
Niestety, plotki głoszą, że ku rozpaczy wiernych fanów, Gillian Anderson zamierza opuścić „Z Archiwum X”. Twórcy serialu podobno proponowali aktorce niebotyczne sumy za kolejny, 12. sezon, jednak ta pozostała nieugięta.

Ostatnio aktorka przeszła sporą metamorfozę: zrezygnowała z charakterystycznych, rudych włosów na rzecz krótkiej blond fryzury. Fani mogli podziwiać jej nowy wygląd podczas odsłonięcia gwiazdy Gillian na Bulwarze Sławy w Los Angeles.

Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

TOP 5 TYGODNIA

Na górę