Connect with us

Gwiazdy

Ola Ciupa obcięła włosy i już tak nie wygląda!


Ola Ciupa przyzwyczaiła nas do długich blond włosów i tego, że często sięga po doczepy. Celebrytka postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie i padło na ostre cięcie. Jesteście ciekawe, na jaką fryzurę zdecydowała się celebrytka?

Celebrytka postawiła na fryzurę na loba. Musimy przyznać, że nie spodziewałyśmy się tego, że w takim wydaniu będzie wyglądać aż tak dobrze!

– Tym razem postawiłam na krótkie włosy i mocny kolor na ustach ☺ szminka mark od @avon_polska 💄💋Makijaz @malgorzata_augustyniak_makeup 👏🏻😽 – napisała.

Zachwytów nie brakuje w komentarzach.


– Bardzo ładnie w naturalnych włosach. Ja po doczepianiu (metodą kanapkową) też mam teraz taką samą długość włosów i już dawno doszłam do wniosku, że lepsze krótkie naturalne niż długie doczepiane 😊

– Wyglądasz przepięknie!😍

– Nareszcie bez doczepow. O wiele lepiej w naturalnych

– czytamy.


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę