Connect with us

Gwiazdy

Omenaa Mensah kilka miesięcy po urodzeniu syna chwali się figurą w bikini


Omenaa Mensah przebywa z partnerem na wakacjach w pięknych Włoszech. Na zdjęciach w bikini jej ciało prezentuje się obłędnie.


Omenaa Mensah ponad pół roku temu drugi raz została mamą. Szczęśliwą wiadomość długo trzymała w tajemnicy i dopiero kilka tygodni po urodzeniu syna opowiedziała o tym w „Dzień Dobry TVN”. Wyznała wtedy, że nie chciała afiszować się ze swoim życiem prywatnym. Sporadycznie zdarza jej się jednak wrzucać do sieci zdjęcia ze swoją rodziną.

Ostatnio Omenaa pochwaliła się fotografiami z wakacji we Włoszech. Szczególnie jedno zdjęcie zrobiło wrażenie na jej fanach. Pozuje na nim w bikini. Takiego ciała kilka miesięcy po urodzeniu dziecka można pozazdrościć.

Cudowna figura.
Ale ty pięknie wyglądasz.
Super figura – zachwycają się internauci.

Na wakacjach pogodynka relaksuje się ze swoim partnerem, Rafałem Brzoską oraz z mamą, i – jak się domyślamy – również z dziećmi, choć ich zabrakło na zdjęciach. Mensah pilnie strzeże wizerunku swojego kilkumiesięcznego syna i jeszcze ani razu nie pochwaliła się jego fotografią w mediach społecznościowych. Za to córkę zaprosiła rok temu do wzięcia udziału w kampanii na rzecz jej fundacji Omenaa Foundation. Tym samym można było się przekonać, że 16-letnia Vanessa urodę odziedziczyła po mamie.


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

TOP 5 TYGODNIA

Na górę