Connect with us

Media

Oto najmniejszy żyjący pies na świecie. Jest niewiele większy od cytryny


Ten piesek jest tylko niewiele większy od cytryny czy banknotu. Mimo tego losy Miracle Milly śledzą setki tysięcy internautów z całego świata.


Miracle Milly urodziła się w 2011 roku. Suczka była tak mala, że weterynarze dawali jej niewielkie szanse na przeżycie. Właścicielka pieska Vanesie Semler musiała karmić chichuachuę do dwie godziny za pomocą kroplomierza. Szczęśliwie diagnoza lekarzy okazała się błędna, ponieważ suczka nie tylko przeżyła, ale również prawidłowo się rozwija.


Miracle Milly stała się nawet popularna w internecie. Jej losy śledzą tysiące internautów z całego świata. Profil suczki na Facebooku obserwuje ponad 300 tysięcy osób. Wszystko za sprawą dość niecodziennych rozmiarów. Chichuachua ma zaledwie 10 cm wzrostu i nie waży nawet kilograma. W 2013 roku suczka została wpisana do Księgi Rekordów Guinessa jako najmniejszy żyjący pies na świecie.

Niewielkie rozmiary pieska do tego stopnia zafascynowały naukowców, że w laboratorium biotechnologicznym Soaam Biotech Research Foundation w Korei Południowej urodziły się klony Miracle Milly dzięki którym badacze chcą wyjaśnić jak to możliwe, że tak mały piesek przyszedł na świat.Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

Na górę