Connect with us

Media

Otruła pacjentów, by nie umierali na jej dyżurze


31-letnia pielęgniarka z Japonii jest podejrzana o uśmiercenie 20 pacjentów. Kobieta nie chciała, aby pacjenci umierali na jej dyżurze.


Jak informuje „The Guardian”, japońska pielęgniarka Ayumi Kuboki została aresztowana pod zarzutem zabicia dwóch 88-latków.
[su_note note_color=”#b5ffbc”]

Wygraj Iphone 8 64 GB!

Wystarczy, że wyślesz SMS o treści

AVR.PLOTI na numer 92505

Mamy dzisiaj do rozdania cztery nowe Iphony 8!

Nie czekaj! Zagraj teraz!

 

Firma Apple nie jest sponsorem nagrody. Zdjęcia Iphone jest zdjęciem poglądowym w celu ukazania nagrody rzeczowej. Organizatorem konkursu jest Global Ltd. LeakNews Co. Portal Ploti.pl zapewnia miejsce pod reklame sponsorowana konkursu i nie ma wpływu na przebieg konkursu.

[/su_note]
Śledczy ustalili, że łącznie kobieta mogła otruć nawet 20 osób. Wybierała pacjentów, którzy mogli umrzeć podczas jej dyżuru. Do kroplówki podawała im środek dezynfekcyjny. Kuboki tłumaczyła podczas przesłuchania, że zależało jej na tym, aby pacjenci umierali dopiero po jej dyżurze, gdyż nie musiała wtedy konfrontować się z rodzinami zmarłych. – To byłoby uciążliwe, gdyby odpowiedzialność spadła na mnie – powiedziała.

Wyniki sekcji zwłok pacjentów wykazały obecność trucizny w ciałach dwóch 88-latków. Na początku lekarze myśleli, że zmarli oni z przyczyn naturalnych.Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

Na górę