Connect with us

Gwiazdy

Paula Tumala przeszła ekstremalną metamorfozę. Już nie „Słowianka Donatana”?


Piękna modelka zaistniała w show biznesie dzięki ubijaniu masła w klipach Cleo i Donatana. Później zainteresowanie mediów podtrzymywała głośnym romansem z Marcinem Gortatem i seksowymi, najczęściej rozbieranymi sesjami w magazynach dla panów. Modelka wie, że jej „5 minut” może się niedługo skończyć, dlatego jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie rozpieszcza fanów prywatnymi zdjęciami.

Ostatnio znana z kobiecych kształtów i blond czupryny modelka zaskoczyła ekstremalną metamorfozą, którą przeszła pod okiem Kajetana Góry.

Tumala zaprezentowała się fanom w odsłonie, w której łudząco przypomina Ciarę lub siostry Kardashian. Brazowe włosy i mocny makijaż podkreślający oczy, zmieniły Paulę nie do poznania.

Jak się później okazało, ta przemiana była dopiero przedsmakiem. Modelka poszła na całość i zafarbowała włosy na kolor czarny.

Trzeba przyznać, że to dość odważna zagranie. Znaczna zmiana fryzury i inny makijaż odmieniły Paulę nie do poznania.Fani nie szczędzili modelce komplementów. „W każdym kolorze ekstra”, „Uwielbiam Cię bez względu na to, jaki masz kolor włosów” – pisali w licznych komentarzach pod zmieszczonymi w sieci zdjęciami. Zgodzicie się z tymi opiniami?

 

Pozostałe w Gwiazdy

Na górę