Connect with us

Gwiazdy

Paula Tumala przeszła ekstremalną metamorfozę. Już nie „Słowianka Donatana”?


Piękna modelka zaistniała w show biznesie dzięki ubijaniu masła w klipach Cleo i Donatana. Później zainteresowanie mediów podtrzymywała głośnym romansem z Marcinem Gortatem i seksowymi, najczęściej rozbieranymi sesjami w magazynach dla panów. Modelka wie, że jej „5 minut” może się niedługo skończyć, dlatego jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie rozpieszcza fanów prywatnymi zdjęciami.

Ostatnio znana z kobiecych kształtów i blond czupryny modelka zaskoczyła ekstremalną metamorfozą, którą przeszła pod okiem Kajetana Góry.

Tumala zaprezentowała się fanom w odsłonie, w której łudząco przypomina Ciarę lub siostry Kardashian. Brazowe włosy i mocny makijaż podkreślający oczy, zmieniły Paulę nie do poznania.

Jak się później okazało, ta przemiana była dopiero przedsmakiem. Modelka poszła na całość i zafarbowała włosy na kolor czarny.

Trzeba przyznać, że to dość odważna zagranie. Znaczna zmiana fryzury i inny makijaż odmieniły Paulę nie do poznania.Fani nie szczędzili modelce komplementów. „W każdym kolorze ekstra”, „Uwielbiam Cię bez względu na to, jaki masz kolor włosów” – pisali w licznych komentarzach pod zmieszczonymi w sieci zdjęciami. Zgodzicie się z tymi opiniami?

 


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

TOP 5 TYGODNIA

Na górę