Connect with us

Życie

Pielęgniarka oskarżona o zabójstwo czterech niemowląt. Do sieci trafiło szokujące nagranie!


Pielęgniarka z Rio de Janeiro w Brazylii została aresztowana pod zarzutem zabójstwa czterech niemowląt. Na nagraniu, które trafiło do sieci widać jak kobieta nacina cewniki w inkubatorach, w których leżą dzieci.

Do zdarzenia doszło w jednym z prywatnych szpitali w Rio de Janeiro w Brazylii na początku 2018 roku, jednak dopiero teraz sprawa wyszła na jaw. Na nagraniach, które trafiły do internetu widać, jak 41-letnia pielęgniarka pracująca na oddziale intensywnej opieki medycznej, Simone Anjos dos Santos, próbuje przecinać cewniki w czterech inkubatorach, w których leżą noworodki. Po chwili jej koleżanka zauważyła co się stało i zaalarmowała władze szpitala. Pielęgniarka została zatrzymana.

Prokuratura postawiła jej zarzut usiłowania zabójstwa czwórki nowo narodzonych dzieci. W oskarżeniu zaznaczono, że dzieci mogły doznać infekcji krwi, były także narażone na zbyt niski poziom cukru we krwi. Motywy działania pielęgniarki nadal pozostają nieznane. Śledczy sprawdzają, czy do podobnych wydarzeń nie doszło w innych szpitalach, w których pracowała kobieta. O dalszych losach Simone Anjos dos Santos zadecyduje brazylijski sąd.

Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Życie

Na górę