Connect with us

Gwiazdy

Pierwszy ślub w programie „Wyjdź za mnie”. To była piękna ceremonia. A jaki był panieński!


W programie „Wyjdź za mnie” doszło do pierwszego ślubu. Gosia i Tadeusz powiedzieli sobie „TAK”!

W ostatnim odcinku „Wyjdź za mnie” odbył się pierwszy w programie ślub uczestników show. Do ołtarza poszła Gosia i Tadeusz. Przed ceremonią brat Tadka i mama Gosi mieli poważne wątpliwości co do ślubu tej pary.

Nigdy u nas nie było tak, że ktoś się komuś wtrącał i nakazywał wbrew woli, ale każdy będzie ponosił konsekwencje swoich czynów. Weź pod uwagę, że są jeszcze dzieci. Nie będzie łatwo to wszystko poukładać. To się chyba nie dzieje naprawdę, to jest żart – chcesz mnie wypróbować? Wiesz o tym, że Tadeusz się rozwiódł trzy miesiące temu? – martwiła się mama Gosi.

Jednak podczas ceremonii zaślubin, zobaczyła, że łączy ich prawdziwe uczucie.
Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

TOP 5 TYGODNIA

Na górę