Connect with us

Media

Pijana kobieta próbowała przejechać policjanta! Padły strzały!


W nocy z wtorku na środę (1-2 maja) kierująca samochodem osobowym pijana kobieta nie zatrzymała się do policyjnej kontroli. Chwilę później prawie przejechała funkcjonariusza. Podczas pościgu za 21-latką padły strzały.

Sytuacja miała miejsce po godzinie 2:00 na Trakcie Św. Wojciecha. Policjanci chcieli zatrzymać samochód do kontroli. Siedząca za kierownicą kobieta na sygnały zareagowała przyspieszając w stronę funkcjonariusza. Mężczyzna w ostatniej chwili zdążył odskoczyć.


Po kilkudziesięciu sekundach pościgu kobieta wysiadła z samochodu i próbowała uciekać pieszo ulicą Brzegi. Jeden z policjantów oddał strzały ostrzegawcze, dzięki czemu udało się obezwładnić 21-letnią gdańszczankę. Miała ona w wydychanym powietrzu dwa promile alkoholu. Odebrano jej prawo jazdy. Za niezatrzymanie się do kontroli i atak na funkcjonariusza grozi do 10 lat więzienia.


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

Na górę