Connect with us

Media

Pijany dziadek wiózł w wózku niemowlę z naderwanymi…


Środkiem ulicy w Radomiu pijany mężczyzna pchał w nocy wózek, w którym siedziało 9-miesięczne niemowlę.

Mężczyzna prowadził wózek na radomskim osiedlu Borki po godzinie 23. Zataczał się i nie zważał na mijające go samochody, które zagrażały życiu jego i niemowlęciu. Wypatrzyła go straż miejska, która patrolowała okolicę. Funkcjonariusze natychmiast zareagowali ujmując mężczyznę i przeprowadzając na pobocze ulicy. Wyczuli od niego silną woń alkoholu. Staruszek bełkotał. Nie potrafił powiedzieć, jak na imię ma jego wnuczek.


– Ja jestem dziadkiem tego dziecka – powtarzał niewyraźnie jedno zdanie.

Na miejsce wezwana została policja oraz pogotowie ratunkowe. Wtedy doszło do nieoczekiwanego zwrotu akcji. W pobliżu pojawiła się grupa głośno zachowujących się osób, która zbliżała się w kierunku czekających na przyjazd policji. Na jej widok dziadek dziecka stał się agresywny. Mężczyzna ruszył w kierunku nadchodzących, ale został obezwładniony i skuty kajdankami.


W grupie znajdowała się ciotka i matka malca, która oświadczyła, że chce go odebrać. Odmówiono jej wyjaśniając, że prowadzone są w tej chwili czynności służbowe. Słysząc to matka postanowiła odejść.

Na miejsce dotarła karetka pogotowia, której załoga przeprowadziła wstępne badanie dziecka. Okazało się, że niemowlę ma naderwane uszy. Zdecydowano o zabraniu 9-miesięcznego malucha do szpitala. Dziadek dziecka został przekazany funkcjonariuszom z III komisariatu policji w Radomiu. Miał w organizmie 2,5 promila alkoholu.Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

Na górę