Connect with us

Media

Pojawiła się ciekawa wersja Instagrama – SexTagram.pl to luźniejsza wersja Instagrama, która pozwala na więcej


W sieci pojawiał się nowy portal bazujący na systemie i wyglądzie Instagrama ale pozwalający użytkownikom na wiele więcej niż standardowy Instagram. Mowa tu o portalu SexTagram.pl, z którego mogą korzystać jedynie użytkownicy pełnoletni ponieważ SexTagram.pl to wersja Instagrama ale dla dorosłych gdzie można dodawać swoje roznegliżowane zdjęcia. Pomysł wydaje się ciekawy biorąc pod uwagę, że takie formy sam Instagram nie prowadził i raczej nie wprowadzi.


Na SexTagram.pl kusi jeszcze jedna rzecz. Mianowicie pieniądze. Każdy profil, który uzyska minim 1000 polubień dodane zdjęcia otrzymuje od twórców strony 100 zł. Jak poinformowali nas twórcy platformy SexTagram.pl pieniądze wypłacane będą za każde zdjęcie, które osiągnie limit 1000 polubień. Czyli mając na jednym, profilu kilka zdjęć, które aż tak bardzo spodobają się innym użytkownikom można potraktować portal jako dodatkowe źródło dochodu.


Na tę chwilę portal raczej dopiero się rozwija ale mamy nadzieję, że osiągnie pułap tak wysoki, że 1000 polubień nie będzie żadnym problemem dla atrakcyjnego Pana lub Pani chwalących się swoim wyglądem na portalu.

Trzeba zwrócić również uwagę, że SexTagram.pl pozwala na luźna i szybką korespondencję pomiędzy użytkownikami tak więc w grę wchodzi również element randkowy. Twórcy chcą stale rozwijać portal i dodawać więcej opcji i funkcji.  Czy pomysł z wersja Instagrama dla dorosłych odniesie w kraju nad Wisła sukces? Czas pokaże…Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

Na górę