Connect with us

Gwiazdy

Polka dotarła do finału brytyjskiej edycji „Top Model”! Oj, zdecydowanie nie wstydzi się pokazywać ciała!


Ma 33 lata i pochodzi ze Świebodzina. Przed „Top Model” modelingiem zajmowała się sporadycznie. W programie znalazła się dzięki swojemu partnerowi, który zajmuje się fotografią. Nie wierzyła, że dostanie odpowiedź. Dużym zaskoczeniem było dla niej w ogóle to, że przeszła pierwszą selekcję.


To on nauczył mnie pracy z kamerą i obudził moje poczucie pewności siebie. Dzięki niemu stałam się osobą, która uwierzyła w siebie i swoje możliwości. I pomyśleć, że jeszcze parę lat temu wstydziłam się, gdy ktoś chciał mi zrobić zdjęcia, nawet jeżeli była to jedna z moich sióstr czy brat – wyjawiła w „Gazecie Lubelskiej”.


Do Wielkiej Brytanii wyjechała 3 lata temu, nie znając w ogóle języka. Początkowo doskwierała jej samotność, brakowało jej rodziny i przyjaciół. Zaczęła od pracy jako kelnerka, intensywnie uczyła się języka.

Pomimo trudności, nie przeszkadzało mi, aby się tutaj zaaklimatyzować i krok po kroku szłam do przodu, nie zważając na przeszkody – wyznała.

Udział w programie pokazał jej, jak ważna jest wiara w siebie i dążenie do celu. Wie, że tylko od niej samej zależy, jak będzie wyglądać jej życie.


Teraz wiem, jak ważna jest wiara w siebie i konsekwentne dążenie w stronę w swoich marzeń, bo tylko od nas zależy jak będzie wyglądało nasze życie i ile jesteśmy w stanie poświęcić aby osiągnąć wymarzony cel – dodała na koniec.


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

TOP 5 TYGODNIA

Na górę