Connect with us

Gwiazdy

Polsat dalej promuje patologię. Popek zagra w serialu…


Raper Popek, po odsiedzeniu siedmiu lat w więzieniu oraz cofnięciu europejskiego listu gończego za rozbój, wrócił do Polski z Wielkiej Brytanii, opromieniony sławą „kontrowersyjnego artysty”. Od powrotu nie może opędzić się od propozycji. Wszyscy są zachwyceni raperem, który szkolną edukację zakończył w wieku 14 lat, wypowiada się głównie za pomocą wulgaryzmów, a tematami przewodnimi jego utworów są seks, przemoc i narkotyki.

Do Popka przymilał się niedawno Janusz Korwin-Mikke, obiecując mu miejsce na liście wyborczej swojej partii, Kuba Wojewódzki w swoim programie oraz jego narzeczona Renata Kaczoruk, która nazywa Popka swoim „bratem z innej matki”.


Ostatnio Popkowi podlizuje się Polsat, który zaprosił go do wiosennej edycji Tańca z gwiazdami.

W trakcie i po pierwszym odcinku wszyscy rozczulali się, jak świetnie wypadł, bo wystąpił we fraku i nikogo nie pobił ani nie obraził, a to w jego przypadku w zupełności wystarczy, by wygrał cały program. Na razie udało mu się zdobyć największa liczbę głosów w odcinku.

Jak donosi Super Express, Polsat szykuje dla Popka dalszą karierę telewizyjną. Raper wystąpił w serialu W rytmie serca. Został obsadzony „po warunkach”, czyli w roli gangstera.

Do roli nie musiał się specjalnie przygotowywać, gdyż zagra… bandytę, który zajmuje się organizowaniem brutalnych walk psów – ujawnia tabloid. Jego bohatera poznamy w chwili, gdy Grześ (Borys Wiciński) zostawi na chwilę przed sklepem swojego pupila Rubina, a ten nagle zniknie. Zrozpaczony chłopiec będzie go szukał przez wiele godzin, nie zdając sobie sprawy, że jego pies jest w rękach bandyty.


WYGRAJ ACER PREDATOR 21X!

Wyślij SMS o treści HPAY.AOWEB na numer 91055 i sprawdź czy wygrałeś/łaś super laptopa z zakrzywionym ekranem o wartości 35 tysięcy złotych!

To nigdy nie było takie proste!

Zagraj teraz!

Wyślij SMS o treści HPAY.AOWEB na numer 91055

Pozostałe w Gwiazdy

Na górę