Connect with us

Gwiazdy

Polsat dalej promuje patologię. Popek zagra w serialu…


Raper Popek, po odsiedzeniu siedmiu lat w więzieniu oraz cofnięciu europejskiego listu gończego za rozbój, wrócił do Polski z Wielkiej Brytanii, opromieniony sławą „kontrowersyjnego artysty”. Od powrotu nie może opędzić się od propozycji. Wszyscy są zachwyceni raperem, który szkolną edukację zakończył w wieku 14 lat, wypowiada się głównie za pomocą wulgaryzmów, a tematami przewodnimi jego utworów są seks, przemoc i narkotyki.

Do Popka przymilał się niedawno Janusz Korwin-Mikke, obiecując mu miejsce na liście wyborczej swojej partii, Kuba Wojewódzki w swoim programie oraz jego narzeczona Renata Kaczoruk, która nazywa Popka swoim „bratem z innej matki”.


Ostatnio Popkowi podlizuje się Polsat, który zaprosił go do wiosennej edycji Tańca z gwiazdami.

W trakcie i po pierwszym odcinku wszyscy rozczulali się, jak świetnie wypadł, bo wystąpił we fraku i nikogo nie pobił ani nie obraził, a to w jego przypadku w zupełności wystarczy, by wygrał cały program. Na razie udało mu się zdobyć największa liczbę głosów w odcinku.

Jak donosi Super Express, Polsat szykuje dla Popka dalszą karierę telewizyjną. Raper wystąpił w serialu W rytmie serca. Został obsadzony „po warunkach”, czyli w roli gangstera.

Do roli nie musiał się specjalnie przygotowywać, gdyż zagra… bandytę, który zajmuje się organizowaniem brutalnych walk psów – ujawnia tabloid. Jego bohatera poznamy w chwili, gdy Grześ (Borys Wiciński) zostawi na chwilę przed sklepem swojego pupila Rubina, a ten nagle zniknie. Zrozpaczony chłopiec będzie go szukał przez wiele godzin, nie zdając sobie sprawy, że jego pies jest w rękach bandyty.


WYGRAJ ACER PREDATOR 21X!

Wyślij SMS o treści HPAY.AOWEB na numer 91055 i sprawdź czy wygrałeś/łaś super laptopa z zakrzywionym ekranem o wartości 35 tysięcy złotych!

To nigdy nie było takie proste!

Zagraj teraz!

Wyślij SMS o treści HPAY.AOWEB na numer 91055


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę