Connect with us

Gwiazdy

Popek o swoim udziale w Tańcu z Gwiazdami: Wygram ten program!


Informacja o udziale Popka, kontrowersyjnego rapera i zawodnika zawodnika MMA, w Tańcu z Gwiazdami zaskoczyła wszystkich. Dla tych, co nadal nie dowierzają mamy video, które pojawiło się na Instagramie telewizji Polsat. Popek potwierdza, że wystąpi w programie. Popek w Tańcu z gwiazdami z Agnieszką Kaczorowską?

Już ogłosili, więc mogę powiedzieć: biorę udział w Tańcu z Gwiazdami. Będzie cza cza cza! Wygram ten program.


Dalej mówi o powodach swojej decyzji: Robię to z dwóch powodów: żeby polecieć w kosmos i wygrać ten program oraz utrzymać dobrą formę do następnej walki, bo z tego co widziałem będę tańczył sześć godzin dziennie. Wygram ten program śpiewająco, pozdrawiam was wszystkich.


Popek2017-11-24

Popek2017-11-24


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę