Connect with us

Media

Potrącił go samochód. W ostatniej chwili chwycił za telefon, ale nie po to, aby wezwać pomoc


Dzisiejszy świat jest dziwny. Niestety, coraz częściej jest miejscem, w którym aktywność w sieci staje się ważniejsza od życia realnego. Takim, w którym nie potrafimy już funkcjonować bez dostępu do telefonu czy komputera. Przykre. Bardzo przykre.


Historia, którą za chwilę zobaczycie, jest wyreżyserowana, jednak, patrząc na dzisiejsze realia – czy nie mogłaby wydarzyć się w rzeczywistości? Moim zdaniem tak. Przerażające, ale naprawdę tak mogłoby być. Jestem wręcz pewna, że są ludzie, którzy zachowaliby się podobnie na miejscu tego chłopaka. Tuż przed własną śmiercią.

[su_note note_color=”#b5ffbc”]

WYGRAJ ACER PREDATOR 21X!

Wyślij SMS o treści HPAY.AOWEB na numer 91055 i sprawdź czy wygrałeś/łaś super laptopa z zakrzywionym ekranem o wartości 35 tysięcy złotych!

To nigdy nie było takie proste!

Zagraj teraz!

Wyślij SMS o treści HPAY.AOWEB na numer 91055

[/su_note]

Pomyślmy, czy naprawdę, chcemy, aby nasze życie było mniej ważne od imponowania znajomym w sieci?Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Media

Na górę