Connect with us

Życie

Potworny wypadek na autostradzie. Maszyna budowlana zmiażdżyła kobietę w…


W miejscowości Gorzelnia-Nowa Szarlejka miał miejsce tragiczny wypadek na autostradzie. Kobieta wiechała samochodem w maszynę budowlaną.

Roboty budowlane prowadzono podczas budowy obwodnicy do Częstochowy. Według policji kierująca oplem 44-letnia kobieta zignorowała znaki postawione na autostradzie i wjechała w wozidło przejeżdżające przez drogę.– Auto zostało zmiażdżone. 44-letnia mieszkanka gminy Wręczyca Wielka niestety nie przeżyła – mówi sierż. sztab. Kamil Raczyński, rzecznik KPP w Kłobucku w rozmowie z „Dziennikiem Zachodnim”.

Chwilę po wypadku kobieta dawała oznaki życia. Ratownikom nie udało się jej uratować. Wozidło prowadził 38-letni mieszkaniec województwa łódzkiego. Podczas wypadku był trzeźwy.Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Życie

Na górę