Connect with us

Gwiazdy

Prezenter „Wiadomości” pokazał termometr w aucie. Przypadkiem pochwalił się też…


Krzysztof Ziemiec chciał pokazać jak ciepło jest w okolicach Częstochowy. W chwili robienia zdjęcia miał na liczniku 120 km/h. Internauci natychmiast wytknęli prezenterowi niebezpieczne zachowanie na drodze.

„Okolice Częstochowy… Czy to już rekord?” – zapytał na Twitterze Krzysztof Ziemiec. Chodziło o temperaturę w ostatnim dniu kwietnia – 29,5 st. C.

Prezenter zapomniał, że na desce rozdzielczej auta pojawiają się też inne wskaźniki, w tym prędkość. W przypadku Ziemca była to nie byle jaka prędkość – 120 km/h.


Komentarze:

A gdzie koło Częstochowy jest odcinek drogi z ograniczeniem 120 km/h? Czy przy tej prędkości bezpieczne jest robienie zdjęć?

120 kmh, niskie ciśnienie w oponach i robienie zdjęć telefonem. Niezbyt odpowiedzialne.

Pisowski aparatczyk ponad prawem? 120 km/h z telefonem w ręce? Polska Policja, kiedy pan medialny funkcjonariusz dostanie wezwanie poczta?


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę