Connect with us

Media

Producentów „Milionerów” POPIERDO*LIŁO! O co poszło?


W poniedziałkowym odcinku „Milionerów” padło pytanie o wypadek Piotra Najsztuba. Internauci nie kryją swojego zniesmaczenia.

Uczestnicy „Milionerów” niejednokrotnie musieli wykazać się wszechstronną wiedzą. W poniedziałkowym odcinku padło pytanie o Piotra Najsztuba, a dokładniej o wypadek, który spowodował 3 miesiące temu.


Piotr Najsztub w październiku 2017 r. w momencie potrącenia staruszki na pasach miał:

A: przy sobie ważne prawo jazdy

B: polisę OC

C: przegląd techniczny auta

D: pracę


Pytanie za 10 tys. zł początkowo rozbawiło uczestnika teleturnieju, ale też sprawiło mu niemały problem.

Niekoniecznie śledzę poczynania Piotra Najsztuba za kierownicą. Ciężko mi tak na szybko coś wyeliminować – powiedział Hubertowi Urbańskiemu.

Po skorzystaniu z koła ratunkowego „pytanie do publiczności” wybór wcale nie był łatwiejszy. Najwięcej odpowiedzi, bo 41%, dostała opcja „D”.

Uczestnik słusznie zauważył, że podczas jakiegokolwiek zdarzenia kierowca powinien mieć przy sobie wszystkie trzy rzeczy: ważne prawo jazdy, polisę OC i przegląd techniczny auta.


Odpowiedź „D” jest kusząca, bo jeśli pojawiły się [w odpowiedziach] te wszystkie  trzy rzeczy (…), to prawdopodobnie ich nie miał. Więc tak, poproszę „D: pracę”, definitywnie.

Oczywiście była to prawidłowa odpowiedź, ale internauci nie byli zachwyceni samym pytaniem.

Co to za pytanie?!

Pytanie o Piotra Najsztuba mocno przesadzone, nie powinno być takich.

To jest tak nieśmieszne, że nie wiem nawet jak to skomentować. Może więc tylko zapytam: czy kogoś w tym TVN pop****? 

Wypadek spowodowany przez Piotra Najsztuba


Piotr Najsztub w październiku 2017 roku potrącił na pasach 77-letnią kobietę, która z urazami żeber trafiła do szpitala. Dziennikarz był trzeźwy, ale nie posiadał przy sobie prawa jazdy, które już w 2009 roku miał zatrzymane prawo jazdy za przekroczenie limitu punktów karnych, ale nie została wydana decyzja o cofnięciu uprawnień.Pozostałe w Media

Na górę