Connect with us

Gwiazdy

Radzio staje w obronie żony. Wyciąga ciężkie działa przeciwko Rusin!


Przestał się patyczkować!

Drama między Małgorzatą Rozenek-Majdan a Kingą Rusin nabiera tempa. Panie namiętnie wymieniają niewybredne uwagi na swój temat, oskarżając się o hipokryzję w związku z ochroną praw zwierząt.


Zaczęło się od jednego komentarza Małgosi, później Rusin opublikowała obszerny post na swoim Instagramie i tak ruszyła lawina. Teraz w akcję zaangażowali się bliscy obu pań. Kingi broni jej córka Pola Lis, która nazywa Rozenek sztuczną hipokrytką.

 

 

Jednak to Radosław Majdan wyciągnął naprawdę ciężkie działa, którymi chce upokorzyć Rusin. Na swoim Instagramie opublikował zdjęcie dziennikarki w futrze i opatrzył je ostrym podpisem:


Z obrzydzeniem patrzę na to, z jakimi zawistnikami musi codziennie mierzyć się Małgosia. Rusin za cel swoich ataków obrała moją żonę. Cel bardzo dobry, bo jak widać dzięki jej nazwisku, marka niszowych kosmetyków dotarła do szerszego grona. Dlaczego Rusin nie atakuje swoich koleżanek, które reklamują inne marki kosmetyków. Czy dlatego, że ich relacje towarzyskie ucierpiałyby na tym? Prawa zwierząt są ważne, tylko jeżeli mogą być wykorzystane w celebryckiej wojence? Brawo za „moralność”! A odnośnie postawy Rusin wobec obrony środowiska – sam z dumą nosi skórzane rzeczy i futra. Promuje jeździectwo, które jest na czarnej liście PETA. I ona mówi o mojej żonie „hipokrytka”?


Kingo, bardzo Cię proszę w swoje medialne wojenki nie włączaj mojego Teścia, który ma więcej honoru i klasy niż tacy ludzie jak Ty. A poza tym uwagi kobiet na temat wyglądu innej kobiety to już jest bardziej niż żenujące. Zresztą tak jak cały twój wpis. Małgosiu jesteśmy z Tobą i cała rodzina Cię wspiera

Wygląda na to, że ta awantura szybko się nie skończy. Zastanawia nas tylko, jaki będzie jej finał. A wy, jak sądzicie? Kto ma tutaj rację?


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę