Connect with us

Gwiazdy

Robert Lewandowski dostał SMS-a od nowego trenera Bayernu Monachium. Niko Kovac wprowadził siedem zasad


Dziennik „Bild” opublikował listę zasad, które do Bayernu Monachium wprowadził nowy trener – Niko Kovac. Dziennikarze piszą także, że szkoleniowiec wysłał sms-a Robertowi Lewandowskiemu.


Bayern Monachium rozpoczął treningi przed nowym sezonem. Chorwacki trener Niko Kovac, który przejął stery w klubie wprowadził siedem zasad, którymi ma kierować się każdy piłkarz Bayernu Monachium.

– Kovac chce zaznaczyć, że on powinien decydować o całej polityce transferowej. Zasady są podobne do tych, które Kovac wprowadził jeszcze w czasach pracy z reprezentacją Chorwacji. – pisze BILD.

Siedem zasad wprowadzonych przez Kovaca:

1. Ja rządzę w klubie
2. Codzienne testy krwi dla piłkarzy
3. Trening ważniejszy od zadań marketingowych
4. Zaszczepić u piłkarzy gen wygrywania i głód sukcesów
5. Nie wolno odrzucać rad ekspertów
6. Piłkarze muszą pilnować diety
7. Kolektyw jest ważniejszy od indywidualności


Kovac wysłał sms-a do Lewandowskiego

Dziennikarze Bilda podkreślają także, że Kovac wysłał sms-a Robertowi Lewandowskiemu. Bild zauważa, że nowy trener napisał Polakowi, że ten musi zostać w klubie, ale powinien także poprawić swoją grę.
Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę