Connect with us

Gwiazdy

„Robisz z siebie pajaca”. Fani nie zostawiają na Lewym suchej nitki po nowej reklamie telefonów!


Na Facebookowym profilu Roberta Lewandowskiego ukazał się film reklamujący markę Huawei. Piłkarz pokazuje, jak zrobić idealne selfie. To po to były mu potrzebne siwe włosy, ale… fani nie są zachwyceni.

Robert Lewandowski w listopadzie przefarbował włosy na siwo, co wzbudziło spore zainteresowanie. Niektórzy domyślali się, że jest to związane z jednym z jego kontraktów reklamowych. Większość stawiała na kampanię popularnego szamponu. Teraz jednak wydało się, że chodzi o promocję marki telefonu komórkowego. Lewandowski pokazuje w filmie, jak zrobić idealne selfie.


Żeby dobrze wyjść na takim zdjęciu zdaniem Lewandowskiego i marki trzeba spełnić kilka warunków. Oczywiście gwarancją idealnego zdjęcia „z ręki” jest posiadanie telefonu Huawei. Należy także „pokazać coś spektakularnego”, w przypadku piłkarza są to siwe włosy, które już doskonale znamy. Trzeba także przyjąć odpowiednią pozę na kanapie, uśmiechnąć się w prawidłowy sposób i trzymać telefon w prawej ręce.Udział Lewandowskiego w promowaniu robienia „dobrego selfie” wzbudził wiele emocji, a opinie fanów są podzielone. Jedni są zachwyceni i gratulują mu dystansu, inni twierdzą, że się ośmiesza.

Zwolennicy Lewandowskiego piszą:

Brawo za dystans do siebie i poczucie humoru.

I właśnie to w nim lubię: dystans, poczucie humoru i to, że ma w du**e czy komuś się podoba jego kolor włosów, czy nie.

Lewy i Ania są super. Wyluzowani i ciężko pracują na to, co zarabiają.

Za to przeciwnicy radzą mu, żeby zajął się grą na boisku. Ich zdaniem udziałem w takich akcjach reklamowych się ośmiesza i za pieniądze robi z siebie „pajaca”.

Robert, graj w piłkę, bo w innych dziedzinach się ośmieszasz.

Robert z tego co widzę to robisz z siebie pajaca.

Nie wierzę, co się zrobi dla kasy.

Z całym szacunkiem dla pana pracy na boisku, ale proszę – trochę godności – komentują.

Podoba się, czy się nie podoba, jedno jest pewne. O tej reklamie jest i będzie głośno. A wy co o tym myślicie? Lewandowski pokazał dystans do siebie i poczucie humoru czy po prostu się błaźni?


⇒ ZOBACZ TEŻ: STECZKOWSKA W SAMEJ BIELIŹNIE WYGINA SIĘ DO…

⇒ ZOBACZ TEŻ: NAJODWAŻNIEJSZE FOTO ANNY LEWANDOWSKIEJ! MEGA SEKSOWNE!

⇒ ZOBACZ TEŻ: SZOSTAK W PIŻAMIE PROWADZI GALĘ OPON!

⇒ ZOBACZ TEŻ: WOW! PAULA TUMALA ZMIENIA STYL! ODWAŻNE ZDJĘCIA!Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

TOP 5 TYGODNIA

Na górę