Connect with us

Gwiazdy

„Rolnik szuka żony” 4: Małgosia i Paweł BIORĄ ŚLUB! „Wszystko poukładało się jak klocki Lego”


Małgorzata Sienkiewicz, uczestniczka czwartego sezonu misyjnego show TVP Rolnik szuka żony, zdobyła sympatię widzów jako samodzielna i ambitna kobieta, która nie bała się zgłosić do programu, by znaleźć miłość. Odniosła sukces, bo jako jedna z nielicznych dała szansę kandydatowi, który dla niej przyjechał aż ze Skandynawii. Nie dość, że Sienkiewicz i Paweł Borysewicz zbudowali związek na oczach widzów, to jeszcze pielęgnowali go po zakończeniu programu.


Okazuje się, że przynajmniej ta para znalazła szczęście w programie. Małgosia i Paweł biorą bowiem ślub, o czym rolniczka poinformowała na Instagramie.

Nasz ślub i wesele już niebawem! Zawsze powtarzałam Pawłowi, że pierścionek zaręczynowy dla mnie ma małą wartość – obrączki to już jest moc! – napisała. (…) A co do wspólnego życia – mieliśmy rok by z dala od szumu telewizyjnego zacząć realizować nasze małe marzenia, dziękujemy Wam za wsparcie. I tak po zakończeniu programu wszystko poukładalo nam się jak klocki Lego.

Kilka dni wcześniej wzruszające zdjęcie opublikował także Paweł, który pokazał list, jaki wysłał do Małgorzaty. Chłopak napisał, że zmieniło to jego życie.


Kochani, rzadko wypowiadamy się na temat życia osobistego, aczkolwiek w świetle głosów Facebookowych, domysłów odnośnie naszych frywolnych planów życiowych, uroczyście oznajmiamy : nasz ślub i wesele już niebawem! Zawsze powtarzałam Pawłowi, że pierścionek zaręczynowy dla mnie ma małą wartość – obrączki to już jest moc! Choć zaręczyny to niewątpliwie był mega wzruszający moment. I oto niedługo nadchodzi ten wielki dzień, my już nie możemy się doczekać (mam nadzieję że nasi goście również)! A co do wspólnego życia – mieliśmy rok by z dala od szumu telewizyjnego zacząć realizować nasze małe marzenia, dziękujemy Wam za wsparcie :). I tak po zakończeniu programu wszystko poukładalo nam się jak klocki Lego.Rolnik Szuka Żony spełnił nasze marzenia – to już chyba magia tego programu! (wolelismy Wam powiedzieć to sami)

Post udostępniony przez Małgosia Sienkiewicz (@rolnikwszpilkach)Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

TOP 5 TYGODNIA

Na górę