Connect with us

Gwiazdy

Rozenek i Chodakowska z BLIŹNIACZYMI TOREBKAMI za 15 tysięcy plotkują na lunchu


Małgorzata Rozenek wiedziała, co robi zamieniając karierę prawniczą na show biznes. Zamiast nudnej pracy wśród uniformów i paragrafów ma życie jak w bajce, pełne egzotycznych podróży i luksusowych strojów. Pomiędzy lansowaniem się na ściankach i wstawianiem selfie na Instagram Gosia ma jeszcze czas dla znajomych – oczywiście tych „z branży”. Często można ją spotkać w ulubionej warszawskiej knajpce celebrytów, gdzie chadza na drogie lunche.

Ostatnio umówiła się tam z Ewą Chodakowską, która pojawiła się w „rockowej” stylizacji. Trenerka miała na sobie botki Louis Vuitton, spodnie „boyfriendy” i koszulkę Metalliki, choć nie podejrzewamy jej o posiadanie jakiejkolwiek płyty tego zespołu. Gosia postawiła na bardziej cukierkowy wygląd – białą bluzkę zestawiła ze spódniczką z drobnymi frędzelkami. Do tego różowy żakiet, który ozdobiła sporą broszką Chanel. Całości dopełniały złote sandałki na szpilce i torebka Chanel w kolorze pudrowego różu. Co ciekawe, Chodakowska przyszła z identyczną, tylko czarną torebką. Model Boy Flap Bag uszyty jest z delikatnej jagnięcej skórki i kosztuje 15 tysięcy złotych.


W pewnym momencie w restauracji pojawił się mocno wystylizowany Radek, który powitał Gosię całusem, po czym za rękę zaprowadził ją do samochodu.Pozostałe w Gwiazdy

Na górę