Connect with us

Gwiazdy

Rozenek i Chodakowska z BLIŹNIACZYMI TOREBKAMI za 15 tysięcy plotkują na lunchu


Małgorzata Rozenek wiedziała, co robi zamieniając karierę prawniczą na show biznes. Zamiast nudnej pracy wśród uniformów i paragrafów ma życie jak w bajce, pełne egzotycznych podróży i luksusowych strojów. Pomiędzy lansowaniem się na ściankach i wstawianiem selfie na Instagram Gosia ma jeszcze czas dla znajomych – oczywiście tych „z branży”. Często można ją spotkać w ulubionej warszawskiej knajpce celebrytów, gdzie chadza na drogie lunche.

Ostatnio umówiła się tam z Ewą Chodakowską, która pojawiła się w „rockowej” stylizacji. Trenerka miała na sobie botki Louis Vuitton, spodnie „boyfriendy” i koszulkę Metalliki, choć nie podejrzewamy jej o posiadanie jakiejkolwiek płyty tego zespołu. Gosia postawiła na bardziej cukierkowy wygląd – białą bluzkę zestawiła ze spódniczką z drobnymi frędzelkami. Do tego różowy żakiet, który ozdobiła sporą broszką Chanel. Całości dopełniały złote sandałki na szpilce i torebka Chanel w kolorze pudrowego różu. Co ciekawe, Chodakowska przyszła z identyczną, tylko czarną torebką. Model Boy Flap Bag uszyty jest z delikatnej jagnięcej skórki i kosztuje 15 tysięcy złotych.


W pewnym momencie w restauracji pojawił się mocno wystylizowany Radek, który powitał Gosię całusem, po czym za rękę zaprowadził ją do samochodu.
Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

TOP 5 TYGODNIA

Na górę