Connect with us

Gwiazdy

Rozenek, Rosati, Lis o hejcie na swój temat. Padły mocne słowa


To trzeba zobaczyć. Hejt w sieci był już głównym tematem wielu kampanii, jednak żadna nie zrobiła na nas takiego wrażenia, jak ta zorganizowana przez Showmax na rzecz Centrum Praw Kobiet. W filmie stworzonym na potrzeby akcji „Na początku było słowo” polskie gwiazdy przeczytały najgorsze komentarze na swój temat.

Polskie gwiazdy w akcji „Na początku było słowo”

Weronika Rosati, Małgorzata Rozenek-Majdan i Hanna Lis wielokrotnie doświadczyły nienawiści ze strony internautów. Mimo że na swój temat przeczytały mnóstwo przykrych słów, to krytyczne komentarze wciąż je dotykają. Biorąc udział w akcji „Na początku było słowo” , wyraziły swój sprzeciw wobec hejtu kierowanego w stronę kobiet.


„Oni chyba nie do końca zdają sobie sprawę, że my jesteśmy prawdziwymi ludźmi. a nie będę oszukiwać, że mnie to w ogóle nie dotyka. Dotyka, ale o wiele mniej dzisiaj, niż kiedyś. Komentarze, które nierzadko na swój temat czytam są jeszcze bardziej perfidne, paskudne i okrutne niż te, które przeczytałam na potrzeby tej kampanii, bo dotyczą ludzi mi najbliższych. Jeżeli jakiś anonimowy internauta posuwa się do tego, że życzy śmierci moim dzieciom i moim najbliższym, to zastanawiam się co jest w głowach tych ludzi – powiedziała Hanna Lis.”

Kobiety nie godzą się na ocenianie z powodu płci i coraz głośniej o tym mówią. Jeżeli jeszcze nie widzieliście filmu, koniecznie nadróbcie zaległości.Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę