Connect with us

Gwiazdy

Rozenek z Radziem i dziećmi na trybunach. Strój kibica Małgosi PORUSZA


Małgorzata Rozenek ze swoim mężem-piłkarzem, Radosławem Majdanem i dziećmi, wybrała się na Stadion Narodowy, kibicować polskiej drużynie podczas starcia z Litwą. z tej okazji synowie Małgosi, jak i jej ukochany mąż, ubrali się w barwy narodowe. Co założyła Perfekcyjna?

Okazuje się, że nie podzieliła wyboru swoich chłopców i na trybunach pojawiła się w różowym, rozpinanym swetrze. Fani są zawiedzeni takim strojem kibica Lady Majdan:

– I tak wygląda Pani pięknie, jak zawsze zresztą 👑👑 na pewno była Pani Królowa stadion u w tym stroju

– Pani Małgosiu a czemu Pani nie w naszych barwach 🇵🇱 😀


– A pani Małgosia dlaczego nie w barwach narodowych?😄🇵🇱

Uważacie, że Małgosia chciała zachować swój styl nawet na stadionowych krzesełkach? Powinna ubrać się w biało-czerwone barwy? Z drugiej strony – ktoś musiał pozostać perfekcyjny.


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę