Connect with us

Gwiazdy

Sablewska doprowadzona do łez. To był najsmutniejszy finał jej programu…


Maja Sablewska nie potrafiła ukryć emocji w swoim programie. Zachowanie jednej z uczestniczek doprowadziło ją prawie do łez. 

Dla Magdy, uczestniczki szóstego odcinka „SOS – Sablewska od stylu”, Maja Sablewska złamała najważniejszą zasadę programu – na metamorfozę dała nie 48 godzin, a cztery dni. Chciała, żeby kobieta otrzymała nowy, piękny uśmiech. Jednak ona nie potrafiła docenić pomocy specjalistów i doszło do wielu przykrych sytuacji.

Uczestniczka dwukrotnie pokłóciła się z fryzjerką z beauty teamu Mai. W finale prowadząca nie potrafiła ukryć swoich emocji i padło wiele mocnych słów.

Nie powiem nic. Bo czasem słowa niewypowiedziane są lepiej zrozumiane – stwierdziła gorzko Maja Sablewska zanim Magda pojawiła się po metamorfozie.


Dodała też, że zrobiła tę metamorfozę tylko dlatego, że obiecała to niewidomej mamie uczestniczki. Nie ukrywała przy tym, że współpraca z nią nie była dla niej przyjemna.

Wiesz co symbolizuje ścięcie włosów? Zmianę w życiu i odcięcie się od przeszłości. Chciałam ci w tym pomóc i każda z pracujących tu ciężko osób chciała ci pomóc. Więc mam do ciebie prośbę, ogromną prośbę. Szanuj ludzi. Wszystkich, a nie tylko tych, od których otrzymujesz coś, czego oczekujesz – podsumowała smutno prowadząca. 

Po emisji odcinka wybuchła dyskusja wśród internautów. Zachowanie uczestniczki podzieliło ich na dwie grupy – krytyków, oburzonych zachowaniem Magdy, oraz obrońców, którzy uważają, że to wszystko wina montażu.

– Brawo Maja za profesjonalizm i cierpliwość do tej Pani. Cwaniara z niej jakich mało, zdecydowanie nie zasłużyła na finał.

– Nie ma szacunku do nikogo. Brawo Maja. Oby dało jej to do myślenia.


– Skoro nie szanuje pracy innych , może niech zapłaci za metamorfozę a wtedy doceni na pewno starania całej ekipy – piszą ci oburzeni jej zachowaniem. 

Za to obrońcy uważają, że niesłusznie spadł na nią hejt.

– Hejtem łatwo rzucić. Telewizja pokazuje, co chce, i w jaki sposób chce. TV manipuluje widzem, pamiętajcie o tym.

– Sablewska pokazała bardzo niski poziom. Wydaje mi się, że to TVN wykorzystał dziewczynę bardziej niż na odwrót – uważają.

W tym odcinku spektakularna metamorfoza uczestniczki zeszła na dalszy plan. Znacznie więcej uwagi przykuło jej niepokorne zachowanie i to, że nie potrafiła docenić pomocy, jaką otrzymała. Oglądaliście? Jak oceniacie to, co zaprezentowała Magda?


Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę