Connect with us

Gwiazdy

Siostry Godlewskie dostały program w telewizji. Pojawią się w nim jako… i NAGO! SZOK!


Małgorzata i Esmeralda Godlewskie zostały gwiazdami stacji 4FunDance. Pojawią się jako „Pogodynki Godlewskie”. Będzie też wydanie specjale programu, gdzie siostry zaprezentują pogodę nago.


Program „Pogodynki Godlewskie” na kanele 4FunDance pojawi się już 14 lutego. Poprowadzą go siostry Godlewskie, Małgorzata i Esmeralda. Prognoza pogody z przymrożeniem oka emitowana będzie codziennie o godz. 20:00 i 21:00. Po 23:00 będziemy mogli oglądać wydanie specjalne programu z „nagą prawdą o pogodzie”.

Kariera sióstr Godlewskich nabiera tempa. Ekspresowo zyskały sławę i wdarły się do show-biznesu. Zakładają zespół, koncertują, udzielają setek wywiadów. Internet już podbiły, teraz przyszedł czas na telewizję.

Zastanawiamy się, czy data premiery „Pogodynek Godlewskich” nie jest przypadkowa. Ciekawe co siostry Godlewskie przygotowały na Walentynki… My już nie możemy się doczekać!
Portal Ploti.pl nie odpowiada za dodane treści. Treści dodawane są przez użytkowników poprzez opcję "Dodaj". Ploti.pl nie przechowuje danych użytkowników, którzy dodali treści na stronę. Nie weryfikujemy informacji dodanych przez użytkowników oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że treść na portalu Ploti.pl nie powinna się tu znaleźć, skorzystaj z opcji "zgłoś artykuł". Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone jako naruszenie to artykuł zostanie niezwłocznie usunięty.


Pozostałe w Gwiazdy

Na górę